Turystyka i Rehabilitacja SUR Sp. z o.o.

42 632 85 64     42 630 91 97

ul. Nawrot 2A, 90-060 Łódź

Odwołanie turnusów do ORW MEDUZA w Mrzeżyno

SZANOWNI PAŃSTWO

Szanowni Państwo,

Byliśmy z Państwem od przeszło 20 lat organizując turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku Meduza w Mrzeżynie. Zawsze przyświecały nam dwa cele – pierwszy, poprawy jakości świadczonych usług i komfortu Waszego pobytu w obiekcie. I drugi – ten najważniejszy – pozostawienie niezatartych wspomnień z wyjazdu do pięknej nadmorskiej miejscowości jaką jest Mrzeżyno i do naszego obiektu.

Obecnie, ze względu na nieplanowaną wcześniej sprzedaż naszego obiektu w Mrzeżynie informujemy, że turnusy rehabilitacyjne w obiekcie Meduza w Mrzeżynie w 2020 r. nie odbędą się.

Ze swojej strony proponujemy Państwu:

  1. przeniesienie wyjazdów do innych obiektów (z priorytetem przeniesienia do Mrzeżyna do ośrodków z naszej najnowszej oferty
  2. przeniesienie wyjazdu do naszego drugiego obiektu – budynku Portowy (jednak byłyby to wyjazdy nie będące turnusami rehabilitacyjnymi, tj. bez zabiegów i bez możliwości wyżywienia – stołować trzeba się poza obiektem, aczkolwiek w pokojach znajdują się aneksy kuchenne wyposażone w lodówki, deski, mikrofalówki pozwalające na przygotowanie śniadań i kolacji /bez kuchni elektrycznych i gazowych/).
  3. zwrot wpłaconych zaliczek na wskazane pisemnie lub mailowo przez Państwa konto lub konto określone w umowie.

W sprawach powyższych prosimy o kontakt na wyodrębniony adres mailowy kontakt@e-sur.pl lub z specjalista ds. sprzedaży Karoliną Filipiak  pod nr telefonu 42 632864 w 24 lub 720793125.

                                                                                                                                            Z poważaniem

Prezes  Zarządu
Jarosław Wójcik


powrót


Aktualna oferta ośrodków

SUR Copyrights 2016 © All rights reserved

Realizacja:

facebook