Turystyka i Rehabilitacja SUR Sp. z o.o.

42 632 85 64     42 630 91 97

ul. Nawrot 2A, 90-060 Łódź

O nas

Jesteśmy firmą działającą od ponad 20 lat, specjalizującą się w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych, wczasów zdrowotnych, wczasów z odnową biologiczną, wczasów rodzinnych i dla seniora, wyjazdów integracyjnych.

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków wypoczynku a dla zainteresowanych również rehabilitacji. Mamy ofertę dla dużych i małych, zapracowanych
i zmęczonych oraz mających za dużo energii. Znajdzie się coś dla chcących zdrowo się odżywiać, schudnąć i przytyć!!!

Posiadamy w ofercie  sprawdzone, ośrodki, sanatoria, hotele, oferujące szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych i leczące różne schorzenia. Szczególnie polecamy nasz ośrodek „MEDUZA” w  MRZEŻYNIE.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak największą satysfakcję podczas pobytu na organizowanych przez nas wyjazdach i moc wspaniałych wspomnień po ich zakończeniu.

Posiadamy:

  • wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/10/0007/2015
  • wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Łódzkiego nr 020
  • gwarancją ubezpieczeniową wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń
    i Reasekuracji S.A. Nr 02.955.214

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Sprawdź, że można nam zaufać.

 

Referencje i podziękowania:

 

Opinie naszych klientów

Dziękujemy za organizację turnusów rehabilitacyjnych w ORW „MEDUZA” w Mrzeżynie, OWR „AZOTY” w Ustce, ORW „JANTAR” w Sarbinowie, ORW „POSEJDON” w Jastarni, OW „POSEJDON” w Dźwirzynie i innych w okresie 15.08.2007 r. do 16.08.2010 r. dla 94 pracowników ( osób niepełnosprawnych).
Z pobytu jesteśmy zadowoleni.
Ośrodki posiadają bardzo dobrą bazę noclegową, bogatą ofertę zabiegowo-rehabilitacyjną, serwują doskonałe wyżywienie, co przekłada się na zadowolenie uczestników. Rekomendujemy korzystanie z usług Turystyka i Rehabilitacja SUR Sp. z o. o. w Łodzi ul. Nawrot 2a jako profesjonalnego organizatora turnusów rehabilitacyjnych.

Spółdzielnia MUSI, sierpień 2010


Aktualna oferta ośrodków

SUR Copyrights 2016 © All rights reserved

Realizacja:

facebook