Turystyka i Rehabilitacja SUR Sp. z o.o.

42 630 91 97   

ul. Nawrot 2A, 90-060 Łódź

O nas

Jesteśmy firmą działającą od ponad 20 lat, specjalizującą się w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych, wczasów zdrowotnych, wczasów z odnową biologiczną, wczasów rodzinnych i dla seniora, wyjazdów integracyjnych.

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków wypoczynku a dla zainteresowanych również rehabilitacji. Mamy ofertę dla dużych i małych, zapracowanych
i zmęczonych oraz mających za dużo energii. Znajdzie się coś dla chcących zdrowo się odżywiać, schudnąć i przytyć!!!

Posiadamy w ofercie  sprawdzone, ośrodki, sanatoria, hotele, oferujące szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych i leczące różne schorzenia. Szczególnie polecamy nasz ośrodek „MEDUZA” w  MRZEŻYNIE.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak największą satysfakcję podczas pobytu na organizowanych przez nas wyjazdach i moc wspaniałych wspomnień po ich zakończeniu.

Posiadamy:

  • wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/10/0007/2015
  • wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Łódzkiego nr 020
  • gwarancją ubezpieczeniową wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń
    i Reasekuracji S.A. Nr 02.955.214

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Sprawdź, że można nam zaufać.

 

Referencje i podziękowania:

 

Opinie naszych klientów

To już 5 raz z kolei korzystam z oferty Biura Podróży SUR i kolejny raz w Mrzeżynie, w okresie lata. To pewnie o czymś świadczy. Wysoko wykwalifikowani pracownicy Ośrodka MEDUZA i biura w Łodzi. To Oni nie dość, że są profesjonalni, merytorycznie znający swoje obowiązki to jeszcze wykazują dużo cierpliwości, uśmiechu, doradztwa. Pani Ania i Pan Jerzy – to specjaliści wielkiej klasy, to oni spowodowali, że  czuję się dobrze w Waszym biurze. Dziękuję za to!

Pan Marek, styczeń 2007


Aktualna oferta ośrodków

SUR Copyrights 2016 © All rights reserved

Realizacja:

facebook